Waluty:
Poland

Dostawa towaru

Nasz sklep jest zazwyczaj wysyłane w ciągu 24 godzin od potwierdzenia płatności i są wysyłane na ekspresowym.

Nie martw się o swoich towarów idących cię, że dostawa powinna być tak wygodne i tak proste, jak to możliwe. Z tego powodu używamy EMS lub DHL. Dla wygody można wybrać dowolny adres dostawy, czy to w domu, sąsiad, pracy lub w innym miejscu. Wszystkie paczki wymagają podpisu.

Gdy zamówienie zostało wysłane, a my poinformujemy Cię o sposobie dostawy i numer śledzenia, wysyłając e-mail do Ciebie. Jeśli nie jesteś w okolicy, gdy dostawy próby kurierskie następnie wypłyną karty informowania nazwali. W normalnie, dostawa będzie w poniedziałek - piątek: od 9 do 5pm. Jeśli masz jakieś pytania odnośnie dostawy, napisz do nas.

Zwroty

Do zwrotu wartości firmy lub wymiany * elementy muszą być nieużywany i zwrócony w oryginalnym opakowaniu, w chodliwym warunku w ciągu 21 dni od otrzymania Twojej buty

Jak dokonać zwrotu?

W celu dokonania zwrotu, można nas e-mail. Mamy zalecamy użycie nagranego usługi dostawy i zachować dowód wysłania w przypadku jej zagubienia podczas transportu. Oznacza to, że jeśli działka jest zagubiony w stanowisku będzie wtedy w stanie domagać się od przewoźnika towarów, które zostały utracone. Jeśli zwróci przesyłkę za pośrednictwem formularza dostawy, która nie jest gwarantowana następnie Nasz outlet nie ponosi odpowiedzialności, jeśli działka jest zgubiony lub uszkodzony.

Wymiana

Musisz podjąć starań towarów, podczas gdy oni są w posiadaniu, i jako takie nie powinny korzystać z nich w sposób wykraczający poza to, co jest rozsądne, jeśli bada je w Naszej gniazdka przed zakupem. Musisz zwrócić buty do nas w ciągu 21 dni od otrzymania i buty muszą być w oryginalnym opakowaniu i ze wszystkimi oryginalnymi naklejkami i na własny koszt na adres podany poniżej.

Niedopuszczalne powraca

Jeśli wrócisz do nas Nasze buty poza warunkami naszej polityki powrotów i ustawowych praw, nie odnoszą się, że nie może refunduje ciebie. Buty mogą być zwrócone do nadawcy na jego koszt, a użytkownik zostanie powiadomiony o tym i innych opłat. Jeśli zdecydujesz się na wysłanie przedmiotu z powrotem do nas ponownie, albo odmówić przyjęcia przesyłki, zostanie to uznane za nieodwracalny instrukcji dla nas do rozporządzania swoimi towarów bez uprzedzenia. To nie będzie stanowić żadnego wstępu, że nie udało się w pełni honorować nasze zobowiązania do Ciebie w całości i nie będzie stanowić jakichkolwiek nielegalnych działań przeciwko towarów.

Anulowanie zamówienia

Jeżeli chcesz anulować zamówienie, masz prawo, aby to zrobić w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania zamówienia. Jednak to nie ma zastosowania do towarów łatwo psujących się, gdzie plomby zostały złamane. Jeśli chcesz anulować zamówienie, będzie musi poinformować nas na piśmie, podając swój numer zamówienia, w terminie 7 dni roboczych od otrzymania zamówienia i należy również zadbać o nasze obuwie. Uważamy, że rozsądna troska nie została podjęta towarów, na przykład, jeśli użyto ich w sposób wykraczający poza to, co jest rozsądne, jeżeli badając je w naszym sklepie przed zakupem.

Wadliwe towary

Wszystkie Nasze buty pochodzą z gwarancją producenta standardowego. Jeśli jakiekolwiek buty dostarczamy nie jest do normy z powodu wady fabrycznej będziemy dostarczać Państwu zwrotu, wymiany lub naprawy. Po prostu napisz do nas, prosimy o poinformowanie nas jak najszybciej po otrzymaniu towaru od szkody, aby uniknąć opóźnień w otrzymaniu wymiany lub zwrotu. Ze względu na wysoce techniczny charakter tych butów, które sprzedajemy, jeśli został użyty przynajmniej raz, musimy wysłać go do producenta w celu potwierdzenia, że ​​wada produktu jest wynikiem wady produkcyjnej.

Co zrobić, jeśli mam otrzymałem paczkę, ale nie były one jednym i zamówić?

Jeśli wysłaliśmy Ci nieprawidłowe towary, to przede wszystkim chcemy, aby upewnić się, że to naprawić jak najszybciej i upewnić się, że mamy zamówione towary do ciebie. Napisz do nas, gdzie jeden z naszej obsługi klienta pomoże. Klienci zawsze musi odesłać Nasze obuwie z dołączonym zwrotów postaci - zapewni to możemy przetwarzać twój powrót szybko.